Nr 51/07 
 
:: REDAKCJA :: KONTAKT ::                           sobota, 27 lutego, Gagrieli, Liwii, Leonarda
   
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
Myśl o jutrze, działaj dzisiaj!

Czekamy na zgłoszenia od Państwa, dotyczące wykładów, których cykl zaplanowaliśmy specjalnie dla naszych Czytelników. Każdy z wykładów zostanie wygłoszony w 5 miejscowościach.

 Dalej »
Zapraszamy na nową stronę internetową Echa Katolickiego

www.echokatolickie.pl

Wydania od 1 stycznia 2008 r.

 

Zmontował nagrodę
Kinga Ochnio

Adam Krasuski z Siedlec został nagrodzony w konkursie fotograficznym „Mazowsze bliskie sercu”. Wręczenie nagród odbyło się 17 grudnia podczas uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie. Dalej »


Krok za życiem
wa

Wyruszą, ponieważ nie zgadzają się, by do współczesności przylgnęła etykietka „cywilizacji śmierci”. Siedlecki jubileuszowy „Marsz w obronie życia” już 28 grudnia! Dalej »


Sobienie Jeziory, parafia Wszystkich Świętych
Grzegorz Welik

Proboszcz: ks. Andrzej Jaczewski. Miejscowości należące do parafii: Sobienie Jeziory, Karczunek, Piwonin, Przydawki, Radwanków, Sewerynów, Sobienie Kiełczewskie I i II, Sobienie Szlacheckie, Śniadków Górny, Śniadków Dolny, Wysoczyn, Zambrzyków Nowy, Zambrzyków Stary oraz Zuzanów. Dalej »


 
 

To był rok...

wyjątkowo dobry
zawiódł moje oczekiwania
dał dobre prognozy na 2008 r.

 
 

Wigilia w Starostwie
Włodzimierz Korolczuk

18 grudnia odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu w Siedlcach. Przybyli na nią: ordynariusz siedlecki bp Zbigniew Kiernikowski, prezydent Siedlec Wojciech Kudelski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Siedlce Adam Bobryk oraz wielu innych gości. Dalej »


Jeden nie wie, inny panikuje
Waldemar Jaroń

Rolnikowi padły 2 kury. Zapakował je do worka i zawiózł do laboratorium, nie informując o tym służb weterynaryjnych. Dalej »


R E K L A M A

Kiermasze w urzędach
Andrzej Dynkiewicz

Tuż przed świętami w Starostwie Powiatowym i w Urzędzie Miejskim we Włodawie odbyły się kiermasze prac wykonanych przez młodzież z Centrum Profilaktyki i Rozwoju Osobowości oraz uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Dalej »


Brąz z reprezentacja
Andrzej Materski

Duży sukces zanotowała wychowanka Pogoni Siedlce Katarzyna Grzybowska (obecnie SLTS Sochaczew), zdobywając brązowy medal w reprezentacji Polski w drużynowych Mistrzostwach Świata Juniorek w tenisie stołowym, które odbywają się w amerykańskim Palo Alto. Dalej »


 
Podlaskie Echo Katolickie, 2004